Вас приветствует группа компаний ЗакарпатЕвроТранс

Опубликовано: 19-07-2013 (0 раз прочитано)
 
tel_site
Опубликовано: 10-12-2010 (0 раз прочитано)
ZET: Двадцять років разом з Вами

sf

Група компаній «ЗакарпатЄвроТранс»  10 серпня відзначає 20 років з моменту свого заснування.

Основним напрямком діяльності підприємства є реалізація та сервісне обслуговування  автомобілів. Почавши з невеличкого автосалону у центральній частині міста, вже у 2007 році компанія  відкрила  комплекс автоцентрів «Автоград».

Підприємства, що входять до групи компаній «ЗакарпатЄвроТранс», надають послуги з продажу легкових та комерційних автомобілів, пропонують оригінальні запасні частини та аксесуари, здійснюють технічне обслуговування та гарантійний ремонт, проводять контрольно-діагностичні роботи, встановлення додаткового обладнання та аксесуарів за індивідуальним замовленням.

Група компаній «ЗакарпатЄвроТранс» є лідером за кількістю нових авто, реалізованих в області.

На добре відомому закарпатцям «Автограді» функціонують офіційні дилерські підприємства провідних автомобільних брендів: Škoda, Volkswagen, Renault, Hyundai, Ford, Fiat. Є тут і центр кузовного ремонту, унікальне обладнання якого дозволяє виконувати  роботи будь-якої складності.  Крім того, по вулиці Автомобілістів знаходиться ще один сучасний автоцентр, що входить до групи компаній «ЗакарпатЄвроТранс». Він офіційно представляє японські марки Mazda та Nissan, а також є сервісним партнером французьких брендів Peugeot та Citroёn.

Територією Закарпатської області географія присутності бренду ZET не обмежується: до групи компаній «ЗакарпатЄвроТранс» також входять два автоцентри у місті Чернівці, що є офіційними представниками Renault та Ford.