Вас приветствует группа компаний ЗакарпатЕвроТранс

Опубликовано: 19-07-2013 (0 раз прочитано)
 
tel_site
Опубликовано: 10-12-2010 (0 раз прочитано)
СІМ’Я FIAT 500 MIRROR – НАЙБІЛЬШ ПОСЛІДОВНА ЛІНІЙКА FIAT ЗА ВСІ ЧАСИ ТЕПЕР ДОСТУПНА ПО ВСІЙ ЄВРОПІ

Ця оригінальна форма оповіді розкрила весь потенціал технології UconnectTM LINK, в тому числі сенсорну систему Uconnect™ 7″ HD LIVE, яка може прийняти Apple CarPlay і сумісна з Android AutoTM. Більш того, вперше в лінійці Fiat сім’я 500 Mirror пропонує Mopar® Connect, нову систему підключених сервісів, включаючи допомогу на дорозі і контроль стану автомобіля в режимі реального часу, все за допомогою смартфона. І останнє, але не менш важливе: нові 500X Mirror, 500L Mirror і 500 Mirror відрізняються специфічними стилістичними особливостями і ексклюзивним синім фірмовим забарвленням – ясним посиланням на технології і можливості підключення.

Прес-конференція з перекладом на п’ять мов (італійська, англійська, німецька, французька та іспанська), привітала «спеціального гостя» Стівена, привабливого технологічного «експерта», який в ці дні грає головну роль у телевізійній рекламній кампанії, присвяченій сім’ї 500 Mirror. Через деякі конкретні приклади, які можуть трапитися з усіма в їх повсякденному житті, було продемонстровано, як це рішення є самим розумним способом використання вашого смартфона в вашому автомобілі, дозволяючи економити дорогоцінний час і енергію. Таким чином, нова лінійка Mirror вписується в саму справжню традицію Fiat, яка спрямована на «демократизацію» доступу до все більш передового обладнання та технологій, які спрощують життя водія і пасажирів.

Віртуальна прес-конференція завершилася підключенням до Mirafiori Motor Village в Турині, де проходив «день відкритих дверей» для нової сім’ї 500 MIrror. Це була ідеальна можливість запустити надзвичайну акцію, яка вперше буде дійсна у всіх дилерських центрах в Італії, Німеччині, Франції, Іспанії, Великобританії, Бельгії, Голландії, Австрії та Швейцарії: тільки для запуску сім’ї 500 Mirror і тільки на 72 години, починаючи з 19 січня, стилістичні особливості та технології спеціальної серії Mirror в пропозиції Fiat включені в ціну.